14 lipca 2012

Zayn ;)


Siedziałaś sama w domu swojego chłopaka myśląc jak powiedzieć mu, że za niedługo zostanie ojcem. Wiedziałaś a nawet byłaś przekonana, że nie będzie chciał tego dziecka. Nagle wielkie wejściowe drzwi otworzyły się. Stanęłaś na równe nogi, a do domu wszedł Harry, Liam, Niall, Louis i Zayn. Przywitałaś się z nimi po kolei, gdy doszłaś do Zayna, patrzyłaś mu w oczy, rozpłakałaś się przytuliłaś go z całej siły. On pocałował cię w czoło i odsunął od siebie.
- co się stało [T.I]? - Zapytał.
- Zayn, ja cię bardzo przepraszam, ja tego ni chciałam, nie miałam na tym wpływu, to się po prostu stało. Ja cię bardzo przepraszam. Ja...- Tłumaczyłaś się.
- Zdradziłaś mnie?- Zapytał chłopak, prawie płacząc.
- Nie, nigdy bym cię nie zdradziła, ja cię kocham z całego serca. Tylko ja... Jestem... No.. Jestem w..
- Wyduś do z siebie dziewczyno! -Krzyknął Niall.
- Jestem w ciąży. Ja cię strasznie przepraszam, to twoje dziecko, ale jeżeli go nie chcesz to je usunę. Nie chce ci psuć życia. Ty masz przecież zespół i...
- Ciiiiiii, daj mi chwilę.- Powiedział Zayn kładąc ci palce na ustach.
- Tak myślałam, nie chcesz go, to ja znikam z twojego życia- powiedziałaś i szłaś w stronę drzwi.
- Aaaaaaaaaaa, chłopaki, zostanę ojcem, Aaaaaa, Jezu, tak długo na to czekałem! - Krzyknął Zayn i przybliżył się do ciebie i mocno przytulił.
- Czyli że mam go nie usuwać?- Zapytałaś nie pewnie.
- Chcesz usunąć coś, co stworzyłem, nigdy ci na to nie pozwolę. Ja cię kocham, i chce to dziecko. Kocham ci... A poprawka, Kocham was. Pomasował twój brzuch.

Od tego momentu jesteś szczęśliwa z Zaynem. Macie już dwoje dzieci. Żyjecie długo i szczęśliwie!
***
Nie jestem zdolna do zakończeń imaginów... Sorki.. Dla : @ilovecreation
Myślę, że ci się spodobał:)

2 komentarze: