22 lipca 2012

Harry ;]

- Chodź, nie ma się czego bać, zjemy z nimi kolacje i to wszystko. Będzie dobrze.- mówił Harry podczas otwierania drzwi i pomagania co wyjścia z samochodu.
- Mam nadzieje, a jeżeli mnie nie polubią.- przygryzłaś wargę. Bałaś się poznać Harrego rodziców. Myślałaś że cię nie polubią. Szłaś wolnym krokiem do jego domu. Wysokie buty na obcasach i długa czerwona suknia spowalniały cię jeszcze bardziej. Doszłaś, Harry otworzył ci drzwi. Jego mam przywitała cię bardzo miło. Weszłaś do środka. Tata Harrego poprosił aby z nim chwilę pogadał. Zostałaś sama z jego Mamą.
- To jak [T.I], masz ochotę się czegoś napić.- zapytała cię.
Nagle zrobiło ci się bardzo słabo, Poczułaś bardzo ostry ból w brzuchu. Głowa ci pulsowała. Zaczęłaś drżeć. Mama Harrego zauważyła to.
- Nie wyglądasz najlepiej. Może się położysz ?
- Nie, dziękuje, ale nic mi nie będzie.- ponownie złapał cię ostry ból w brzuchu.
- Przepraszam, ja muszę skorzystać z toalety ? - powiedziałaś po cichu.
- Do końca korytarza i w lewo. Na pewno wszystko w porządku ?- zapytała raz jeszcze. Pobiegłaś szybko do łazienki i momentalnie zaczęłaś wymiotować. Zrobiłaś się cała blada. Nie mogłaś uwierzyć że twoje przypuszczenia mogą się potwierdzić. Wyszłaś z łazienki i dołączyłaś ponownie do pani Styles.
- Może lepiej się połóż co ! - powiedziała wskazując kanapę. Zrobiłaś to o co prosiła. Kręciło ci się w głowie, cała drżałaś, było ci słabo, wyglądałaś blado jak ściana. Ostry ból powrócił. Złapałaś się za brzuch. Pojedyncza łza popłynęła ci po policzku. W tym samym momencie wszedł Harry ze swoim Tatą. Zobaczył jak słona kropla moczy twoją skórę spływając powoli na dół. Podbiegł do ciebie, złapał za rękę i lekko w nią pocałował.
- Co się stało, nie mów że to stres tak ci zrobił.- potrząsałaś przecząco głową. Położyłaś delikatnie jego rękę na twoim brzuchu i pomasowałaś jego ręka swój brzuch. Harry się uśmiechnął do ucha do ucha i lekko zarumienił.
- Harry, będziecie mieć dziecko ? - zapytała jego Mama.
- Na to wygląda.- uśmiechnął się  w twoją stronę. Mama Harrego przytuliła go i pocałował. Kącik twoich ust lekko się uniósł. Jego Tata również wam pogratulował. Jego Mama poszła wam zrobić ciepłe herbaty a Tata Harrego dołączył do pani Styles.
- Harry... ja... nie...- uciszył cię delikatnym pocałunkiem.
- Już w porządku.- uśmiechnął się.
- Ja robiłam test ale wyszedł negatywnie, za mało razy go powtórzyłam. Ja sama nie wiedziałam. Ja cię przepraszam.
- Już dobrze.- pogładził cie po włosach. -  A teraz prześpi się trochę, dobrze ci to zrobi. - Pocałował cie. Odwróciłaś się i usnęłaś.

***

Więc jest jaki jest ! Dla : @TheCookieee

1 komentarz:

  1. O boże <3 jaki kochany imagine .. :) aż się uśmiecham do laptopa *_______* kocham imaginy z harrym <3 Dziękuję !!! @TheCookieee

    OdpowiedzUsuń