26 sierpnia 2012

NIall :)


Po raz kolejny siadłam na parapecie, wkładając słuchawki do uszu. Wtedy potok myśli mnie zalał. „, Dlaczego my musi się ciągle ukrywać? Nie możemy dotknąć swojej ręki. To mnie po woli rozrywa od środka. Nie mogę poczuć jego delikatnych warg na moim policzku. Nawet nasze najmniejsze dotknięcie może być przyczyną wielu plotek oraz afer. Mam tego dość. Nie mam siły już tak dalej żyć. „ Z moich myśli wyrwało mnie pukanie do drzwi.
- Proszę. - Powiedziałam cicho. Bardzo dobrze znana mi osoba weszła do mojego pokoju.
- Kochanie.. Pójdziemy na spacer? - Zapytał niewinnie blondyn.
- Pewnie, czemu nie. - Uśmiechnęłam się. Po woli zeszłam z parapetu, założyłam swoje ulubione czerwone conversy i wyszłam wraz z chłopakiem na zewnątrz. Szłam luźnie koło niego, gdy doszliśmy do ruchliwej ulicy Londynu, pełno było paparazzi i dziennikarzy. Wyprzedziłam nieco ukochanego by nie wzięli nas za parę. Poczułam jak ktoś łapie mnie za rękę, odwróciłam się. Niall przyciągnął mnie do siebie. Czułam ciepło bijące od jego ciała. Nie chciałam, aby ty chwila znikła. Wtuliłam się w niego, wdychając perfumy, który działy na mnie jak narkotyk. Podniósł mój podbródek. Nachylił się, aby mnie pocałować. Lekko odsunęłam głowę.
- Niall, co ty wyprawiasz? - Zapytałam.
- Jak to, co? Pokazuje wszystkim, że cię kocham. Nie obchodzi mnie, co sobie inni pomyślą. Ważne jest to, że cię kocham i nic tego nie zmieni. - Wtuliłam się w niego mocniej. Łezka zaczęła mi się kręcić w oku. Nie mogłam uwierzyć, że stoimy na środku chodnika i się przytulamy. Ponownie uniósł mój podbródek, nachylił się i delikatnie złożył pocałunek na moich ustach. Czułam się tak wspaniale. Widziałam w jego oczach pełne szczęści i radość.
- Kocham cię. - Wyszeptałam mu w szyje.
- Ja ciebie też. - Gładził moje włosy. Ta niekończąca się wspaniała chwila. Teraz tylko marzę by zatrzymać czas. Stać wtulona w osobę, którą kocham. I nie przejmować się innymi. Liczy się tylko Ja i on.

****

Przepraszam że krótki.
Przepraszam że długo nie wchodziłam ale miałam problemy z Internetem.
Dla : @NiallOficialPL(nie mogę cie znaleźć na TT. sorka)
Ale taki tam krótki. 
Mam 5 obserwujących. Wow Jaram się.
i ponad 2000 wyświetleń.
Dziękuje. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz